[Archiv] TORTUGA COURIER <<<


Vile Doom naposledy sestřelil vodník 29. 11. 2016. 17:54

Počítadlo


woreshack 2010

Vile Doom


>>>Zobraz výsledky Vile Doom

Co to, u všech čertů, je ta Vile Doom? Vile Doom je, přítelíčku, proklatá loď...Proklatá proto, že je odsouzena brázdit širý okeán mezi mělčinama, ve kterejch brouzdá nejvíc pirátů, co kdy v týhle louži bylo... a hlavně prokletá proto, že je dycky...dycinky plná zlata!
Jak hrát Vile Doom?
Pravidla jsou jednoduchý jak facka...V dolní části pravýho sloupce vidíš tuhle loď:


Tak tohle je ta Vile Doom v celý svý kráse, ovšem to, že je bílá značí to, že je kdesi daleko v nedohlednu. Zkrátka není na dostrel del a tak si musí každej pirát zajít chuť. Ovšem čas od času jí může někdo zahlídnout z proutěnýho koše na nejvyšším stěžni. Pak loď zčervená, nějak takhle:

Pak ovšem hochu nesmíš zaváhat ani vteřinku a sestřelit jí...Čím? No myší přece...Prásk!!! Pak vyplníš jméno a máš jí potvoru! Mohlo by se to zdát jako sranda, ale nejni to ani v nejmenším.Vile Doom se zjevuje vždy, když to nikdo nečeká, v tu nejneovyklejší denní dobu, navíc na ní ceká tolik pirátů, že abys byl ten kdo jí dostane...jó hochu, to bys musel mít z pekla (fuj) štěstí... Když však budeš na Vile Doom čekat, dostaneš jí.Uvidíš. Hrát nemusíš jenom ty, klidne pověř svý kámoše, či rodice, čím víc tím líp...at Ti ta mrcha neunikne...
Tak hodne štestí ve hře!!!