Úkoly

Aktuální úkol:
Tristní historie
Splnit do 24. 01. 2012
Zjisti: Základní informace o historii skautingu. Tj. abys věděl, kdo byl Baden-Powell, Svojsík, Foglar...a alespoň data založení skautingu u ve světě a u nás. Jednoduché ne? To byste přeci měli dávno vědět...

Přidáno: 2012-01-19 20:44:27
Všechny úkoly:

Úkol 1. - vítej pátrači(Deadline 04. 10. 2011)

Jak vidno pátrači, dověděl ses o těchto stránkách asi dříve, než ostatní. Máš tedy ve všem náskok. Můžeš si tedy přečíst další kus příběhu záhadné pavučiny. Při té příležitosti si připomeň i příběh první, který si slyšel v červenci u táborového ohně. Každé vlákno pavučiny má v příběhu svůj smysl a proto čti oba příběhy určitě pozorně. V pátek se na těchto stránkách uveřejní první páteční kvíz. Tento kvíz se bude pravidelně uveřejňovat každý pátek a je možné za správné vyplnění získat nemálo bodů, které se dají posléze vyměnit za stopy pavučiny. POZOR! PRVNÍ TŘI VYPLNIVŠÍ ZÍSKÁVAJÍ EXTRA BODY. Tedy pátrači, mnoho štěstí při pátrání. Leč osidla pavučiny jsou zrádné. Rychlost a bystrý úsudek budou důležité proto, aby Vás neomotaly...Ve zdravém těle...(Deadline 12. 10. 2011)

Úkoly jsou dva- nakresli mapku okolí svého bydliště ( školy ) a zakresli do ní tři nejbližší lékárny ( v případě nouze můžeš i dvě ). 2. Zaměř se na svůj jídelníček a pozoruj během týdne jaké tři potraviny konzumuješ nejvíce.Každodenní zvyky(Deadline 19. 10. 2011)

Poptej se doma (rodičů, prarodičů), jak jsou na tom s konzumací kávy (případně cigaret, alkoholu) během běžného dne. Získané informace porovnej s republikovými průměry, o kterých jsi se dověděl na schůzce. Nikdo po tobě nebude chtít, abys cokoli zveřejňoval, je to čistě pro tebe k zamyšlení.nepříjemný ale důležitý úkol(Deadline 26. 10. 2011)

Zjisti, co to je defekace a jaká je pro člověka zdravá frekvence defekace.Založ si email!(Deadline 16. 11. 2011)

Vaším dalším úkolem je založit si co možná nejformálnější emailovou schránku, kterou budete moci používat celý život! (Např: Martin.Rozkopal@gmail.com zní určitě líp než Edicek-pupicek@hrdygrdy.com) A vaším druhým o něco snadnějším úkolem je přinést něco na naší společnou nástěnku! Oba úkoly budou 16.9. zkontrolovány a náležitě odměněny body a možná i něčim sladkým.eště nepříjemnější úkol(Deadline 30. 11. 2011)

Dalším úkolem je vydržet jeden den bez užívání počítače ale musíte mít k němu přístup(tedy né že odjedete na víkend k babičce a tradá úkol splněn ) a napsat krátkou zprávu jestli se vám tento den zdál jinak prožitý než normálně. Za splnění úkolu lze očekávat mimořádně velký přísun bodů.Syntéza(Deadline 06. 12. 2011)

Tak se podíváme, jak jste splnili dva předešlé úkoly. Ze svého nového e-mailu mi pošlete svůj popis dne bez počítače. Samozřejmě ne stylem: ,,Bylo to nanic!", očekávám alespoň 10 rozvitých vět. Proto na to máte tolik času :) moje adresa je mark.soukup@seznam.cz Dík a čauTradice(Deadline 14. 12. 2011)

Máme tu prosinec a s ním tradici. Úkol je snadný. Máte zjistit pět tradic, které se udržují ve vaší rodině a proč?Tristní historie(Deadline 24. 01. 2012)

Zjisti: Základní informace o historii skautingu. Tj. abys věděl, kdo byl Baden-Powell, Svojsík, Foglar...a alespoň data založení skautingu u ve světě a u nás. Jednoduché ne? To byste přeci měli dávno vědět...